STM32L031G6U7 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
STMicroelectronics
Op voorraad: 2.425
Gegevensblad
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L031G6U7
Productnummer DigiKey
497-16807-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L031G6U7
Beschrijving
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28UFQFPN
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM32L031G6U7 Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Snelheid
32MHz