STM32L052K8U6 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
STMicroelectronics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
STM32L052K8U6
Productnummer DigiKey
497-17494-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L052K8U6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM32L052K8U6 Modellen
EEPROM-grootte
2K x 8
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,65V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x12b; D/A 1x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz