STM32L151UCY6TR
Productnummer DigiKey
497-STM32L151UCY6TR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STM32L151UCY6CT-ND - Cut Tape (CT)
497-STM32L151UCY6DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L151UCY6TR
Beschrijving
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 63WLCSP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 63-WLCSP (3,23x4,16)
EDA/CAD-modellen
STM32L151UCY6TR Modellen
EEPROM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
32K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 21x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz