STM32L151VBT6
Productnummer DigiKey
497-11195-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L151VBT6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
EDA/CAD-modellen
STM32L151VBT6 Modellen
EEPROM-grootte
4K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
16K x 8
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 24x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz