STM32L151VDT6
Productnummer DigiKey
497-17530-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L151VDT6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM32L151VDT6 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
12K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
48K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 25x12b; D/A 2x12b
Kernprocessor
ARM® Cortex®-M3
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
32-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz