STM32L152R8T6
Productnummer DigiKey
497-11198-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L152R8T6
Beschrijving
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
STM32L152R8T6 Modellen
RAM-grootte
10K x 8
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 20x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz