STM32L152RBT6A
Productnummer DigiKey
497-15829-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM32L152RBT6A
Beschrijving
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontrollers IC 32-bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
STM32L152RBT6A Modellen
RAM-grootte
32K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 20x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz