STM8L151F3P6TR is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
STMicroelectronics
Op voorraad: 1.154
Gegevensblad
STM8 STM8L EnergyLite Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP
STM8L151F3P6TR
Productnummer DigiKey
497-11495-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-11495-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11495-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STM8L151F3P6TR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STM8L151F3P6TR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
1K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 10x12b
Kernprocessor
STM8
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
20-TSSOP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, DMA, IR, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
20-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)