STP100N6F7
Productnummer DigiKey
497-15888-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP100N6F7
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 100A TO220
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 100 A (Tc) 125W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP100N6F7 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
30 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1980 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5,6mOhm @ 50A, 10V