STP100NF04
Productnummer DigiKey
497-7497-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP100NF04
Beschrijving
MOSFET N-CH 40V 120A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 40 V 120 A (Tc) 300W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP100NF04 Modellen
Categorie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
150 nC @ 10 V
Fabr.
Vgs (max.)
±20V
Serie
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
5100 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
300W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET-type
Soort
Automotive
Technologie
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning ontlading-bron (Vdss)
40 V
Type montage
Through-hole
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,6mOhm @ 50A, 10V
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA