STP11NM60FD
Productnummer DigiKey
497-3180-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP11NM60FD
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 11A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 11 A (Tc) 160W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP11NM60FD Modellen
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
450mOhm @ 5,5A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
40 nC @ 10 V
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
900 pF @ 25 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
160W (Tc)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V