STP15N65M5
Productnummer DigiKey
497-12936-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP15N65M5
Beschrijving
MOSFET N CH 650V 11A TO220
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 11 A (Tc) 125W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP15N65M5 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
22 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
810 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
340mOhm @ 5,5A, 10V