STP20NM60
Productnummer DigiKey
497-3184-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP20NM60
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 20A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 20 A (Tc) 192W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP20NM60 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
54 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1500 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
192W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
290mOhm @ 10A, 10V