STP30NF20
Productnummer DigiKey
497-5825-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP30NF20
Beschrijving
MOSFET N-CH 200V 30A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 200 V 30 A (Tc) 125W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP30NF20 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
38 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1597 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
125W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
75mOhm @ 15A, 10V