STP55NF06L
Productnummer DigiKey
497-6742-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STP55NF06L
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 55A TO220AB
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 55 A (Tc) 95W (Tc) Through-hole TO-220
EDA/CAD-modellen
STP55NF06L Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1,7V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
37 nC @ 4.5 V
Serie
Vgs (max.)
±16V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1700 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
95W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
18mOhm @ 27,5A, 10V