STPS10150CG-TR
Productnummer DigiKey
497-6571-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6571-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6571-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS10150CG-TR
Beschrijving
DIODE ARRAY SCHOTT 150V 5A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 150 V 5A Opbouwmontage TO-263-3, D2PAK (2 leads + tab), TO-263AB
EDA/CAD-modellen
STPS10150CG-TR Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
920 mV @ 5 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-263-3, D2PAK (2 leads + tab), TO-263AB
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Apparaatpakket leverancier
D2PAK
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
5A