STPS10L60CFP
Productnummer DigiKey
497-12626-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS10L60CFP
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTT 60V 5A TO-220FP
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 60 V 5A Through-hole TO-220-3 volledig pakket
EDA/CAD-modellen
STPS10L60CFP Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
550 mV @ 5 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
220 µA @ 60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
5A