STPS1150AY
Productnummer DigiKey
497-12280-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-12280-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12280-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS1150AY
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 150 V 1A Opbouwmontage SMA
EDA/CAD-modellen
STPS1150AY Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 150 V
Serie
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMA
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
820 mV @ 1 A