STPS1L40ZFY | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS1L40ZFY |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 40 V 1A Opbouwmontage SOD-123F |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS1L40ZFY Modellen |
Categorie | Stroom - sper lekkage bij Vr 35 µA @ 40 V |
Fabr. | Soort Automotive |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kwalificatie AEC-Q101 |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Technologie | Verpakking / doos |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 40 V | Apparaatpakket leverancier SOD-123F |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 1A | Bedrijfstemperatuur - verbinding -40°C ~ 150°C |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 500 mV @ 1 A | Basisproductnummer |
Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |