STPS20M100SG-TR
Productnummer DigiKey
497-10993-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10993-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10993-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS20M100SG-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 20A Opbouwmontage D2PAK
EDA/CAD-modellen
STPS20M100SG-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
40 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
D2PAK
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 20 A