STPS2150A
Productnummer DigiKey
497-2467-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-2467-1-ND - Cut Tape (CT)
497-2467-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS2150A
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 150 V 2A Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
STPS2150A Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1.5 µA @ 150 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
DO-214AC (SMA)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
820 mV @ 2 A