STPS2L30A
Productnummer DigiKey
497-3759-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3759-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3759-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS2L30A
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 2A Opbouwmontage SMA
EDA/CAD-modellen
STPS2L30A Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 30 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMA
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
450 mV @ 2 A