STPS30H60CFP
Productnummer DigiKey
497-12652-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS30H60CFP
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220FP
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 60 V 15A Through-hole TO-220-3 volledig pakket
EDA/CAD-modellen
STPS30H60CFP Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
660 mV @ 15 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
60 µA @ 60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
15A