STPS30M100SFP
Productnummer DigiKey
497-18688-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS30M100SFP
Beschrijving
DIODE SCHOTTK 100V 30A TO220FPAB
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 30A Through-hole TO-220FPAB
EDA/CAD-modellen
STPS30M100SFP Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
175 µA @ 100 V
Verpakking
Buis
Apparaatpakket leverancier
TO-220FPAB
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
800 mV @ 30 A