STPS3170AF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS3170AF |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 170 V 3A Opbouwmontage SMAflat |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS3170AF Modellen |
Categorie | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 820 mV @ 3 A |
Fabr. | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Serie | Stroom - sper lekkage bij Vr 4 µA @ 170 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Technologie | Apparaatpakket leverancier SMAflat |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 170 V | Bedrijfstemperatuur - verbinding -40°C ~ 175°C |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 3A | Basisproductnummer |