STPS3H100UFY
Productnummer DigiKey
497-18872-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-18872-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18872-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS3H100UFY
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMBFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 3A Opbouwmontage SMBflat
EDA/CAD-modellen
STPS3H100UFY Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 100 V
Fabr.
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SMBflat
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
940 mV @ 6 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)