STPS5H100AFY | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS5H100AFY |
Beschrijving | DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 100 V 5A Opbouwmontage SOD128Flat |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS5H100AFY Modellen |
Categorie | Stroom - sper lekkage bij Vr 3.5 µA @ 100 V |
Fabr. | Soort Automotive |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kwalificatie AEC-Q101 |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Technologie | Verpakking / doos |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 100 V | Apparaatpakket leverancier SOD128Flat |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 5A | Bedrijfstemperatuur - verbinding -40°C ~ 175°C |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 760 mV @ 5 A | Basisproductnummer |
Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |