STPS5L25B-TR
Productnummer DigiKey
497-8038-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8038-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8038-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS5L25B-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 25V 5A DPAK
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 25 V 5A Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STPS5L25B-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
350 µA @ 25 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
25 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
470 mV @ 5 A