STPS6M100DEE-TR
Productnummer DigiKey
497-13329-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13329-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13329-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS6M100DEE-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 6A Opbouwmontage PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA/CAD-modellen
STPS6M100DEE-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
30 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
6A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
780 mV @ 6 A