STPS8H100DEE-TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS8H100DEE-TR |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 100 V 8A Opbouwmontage PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS8H100DEE-TR Modellen |
Categorie | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 4.5 µA @ 100 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Technologie | Apparaatpakket leverancier PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 100 V | Bedrijfstemperatuur - verbinding 175°C (max.) |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 8A | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 820 mV @ 8 A |