STPS8H100DEE-TR
Productnummer DigiKey
497-13331-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13331-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13331-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS8H100DEE-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 8A POWERFLAT
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 8A Opbouwmontage PowerFlat™ (3,3x3,3)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STPS8H100DEE-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
4.5 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
8A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
820 mV @ 8 A