STPS8L30DEE-TR
Productnummer DigiKey
497-13332-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13332-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13332-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS8L30DEE-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 8A POWERFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 8A Opbouwmontage PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA/CAD-modellen
STPS8L30DEE-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 mA @ 30 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
8A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
500 mV @ 8 A