STPS8L30DEE-TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS8L30DEE-TR |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 30V 8A POWERFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 30 V 8A Opbouwmontage PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS8L30DEE-TR Modellen |
Categorie | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 1 mA @ 30 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Technologie | Apparaatpakket leverancier PowerFlat™ (3,3x3,3) |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 30 V | Bedrijfstemperatuur - verbinding 150°C (max,) |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 8A | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 500 mV @ 8 A |