STPSC15H12DY
Productnummer DigiKey
497-17162-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC15H12DY
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO220AC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 15A Through-hole TO-220AC
EDA/CAD-modellen
STPSC15H12DY Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
90 µA @ 1200 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
1200pF @ 0V, 1MHz
Verpakking
Buis
Soort
Automotive
Status onderdeel
Verouderd
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
15A
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 15 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)