STPSC20H12D
Productnummer DigiKey
497-16957-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC20H12D
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 20A TO220AC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 20A Through-hole TO-220AC
EDA/CAD-modellen
STPSC20H12D Modellen
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
120 µA @ 1200 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
1650pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Verouderd
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 20 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)