STPST5H100AF
Productnummer DigiKey
497-STPST5H100AFTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STPST5H100AFCT-ND - Cut Tape (CT)
497-STPST5H100AFDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPST5H100AF
Beschrijving
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage SOD128Flat
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
680 mV @ 5 A
Fabr.
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
11.5 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SOD128Flat
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A