STS10DN3LH5
Productnummer DigiKey
497-10011-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10011-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10011-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STS10DN3LH5
Beschrijving
MOSFET 2N-CH 30V 10A 8SOIC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MOSFET's - Arrays 30V 10A 2,5W Opbouwmontage 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STS10DN3LH5 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
21mOhm @ 5A, 10V
Fabrikant
STMicroelectronics
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 250µA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
4,6nC @ 5V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
475pF @ 25V
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Vermogen - max.
2,5W
Technologie
MOSFET (metaaloxide)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Configuratie
2 N-kanaal (dubbel)
Type montage
Opbouwmontage
FET-kenmerk
Logic level-poort
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
10A