STTH15R06FP
Productnummer DigiKey
497-5409-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STTH15R06FP
Beschrijving
DIODE STD 600V 15A TO220FPAC
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 600 V 15A Through-hole TO-220FPAC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STTH15R06FP Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
50 ns
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
60 µA @ 600 V
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220FPAC
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
15A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
2.9 V @ 15 A