STW20N90K5
Productnummer DigiKey
497-17089-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STW20N90K5
Beschrijving
MOSFET N-CH 900V 20A TO247
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 900 V 20 A (Tc) 250W (Tc) Through-hole TO-247-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STW20N90K5 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 100µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
40 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1500 pF @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
250W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
900 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
250mOhm @ 10A, 10V