STW45NM60
Productnummer DigiKey
497-2768-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STW45NM60
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 45A TO247-3
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 45 A (Tc) 417W (Tc) Through-hole TO-247-3
EDA/CAD-modellen
STW45NM60 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
134 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3800 pF @ 25 V
Vermogensdissipatie (max.)
417W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
110mOhm @ 22,5A, 10V