STW56N65DM2
Productnummer DigiKey
497-16337-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STW56N65DM2
Beschrijving
MOSFET N-CH 650V 48A TO247
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 650 V 48 A (Tc) 360W (Tc) Through-hole TO-247-3
EDA/CAD-modellen
STW56N65DM2 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
88 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4100 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
360W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
65mOhm @ 24A, 10V