STW65N80K5
Productnummer DigiKey
497-16333-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STW65N80K5
Beschrijving
MOSFET N-CH 800V 46A TO247
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 800 V 46 A (Tc) 446W (Tc) Through-hole TO-247-3
EDA/CAD-modellen
STW65N80K5 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 100µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
92 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3230 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
446W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
800 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
80mOhm @ 23A, 10V