STWA40N90K5
Productnummer DigiKey
497-STWA40N90K5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STWA40N90K5
Beschrijving
MOSFET N-CH 900V 40A TO247
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 900 V 40 A (Tc) 446W (Tc) Through-hole TO-247 lange geleiders
EDA/CAD-modellen
STWA40N90K5 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 100µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
89 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3260 pF @ 100 V
Vermogensdissipatie (max.)
446W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
900 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 lange geleiders
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
99mOhm @ 20A, 10V