T2550-12G
Productnummer DigiKey
497-14584-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
T2550-12G
Beschrijving
TRIAC ALTERNSTR 1.2KV 25A D2PAK
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TRIAC Alternistor - Bufferloos 1.2 kV 25 A Opbouwmontage D2PAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
T2550-12G Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
240A, 252A
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
50 mA
Serie
Stroom - hold (Ih) (max.)
60 mA
Verpakking
Buis
Configuratie
Enkel
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type triac
Alternistor - Bufferloos
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - status uit
1.2 kV
Verpakking / doos
TO-263-3, D2PAK (2 leads + tab), TO-263AB
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
25 A
Apparaatpakket leverancier
D2PAK
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1.3 V