VN7140ASTR
Productnummer DigiKey
497-15994-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15994-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15994-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VN7140ASTR
Beschrijving
IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 8SO
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 8A 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VN7140ASTR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
Niet verplicht
Fabr.
Stroom - uitgang (max.)
8A
Serie
Rds Aan (Typ)
140mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type ingang
Niet-inverterend
Status onderdeel
Actief
Functies
Automatische herstart, statusvlag
Type schakelaar
Storingsbeveiliging
Stroombegrenzing (vast), detectie open belasting, te hoge temperatuur, overspanning, UVLO
Aantal uitgangen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Type montage
Opbouwmontage
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Type uitvoer
N-kanaal
Verpakking / doos
Interface
Aan/uit
Basisproductnummer
Spanning - belasting
4V ~ 28V