VNQ7E100AJTR
Productnummer DigiKey
497-19575-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-19575-1-ND - Cut Tape (CT)
497-19575-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VNQ7E100AJTR
Beschrijving
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO16
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomschakelaar/driver 1:1 N-kanaal 7,5A PowerSSO-16
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VNQ7E100AJTR Modellen
Categorie
Rds Aan (Typ)
100mOhm
Fabr.
Type ingang
Niet-inverterend
Serie
Functies
Automatische herstart, statusvlag
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Storingsbeveiliging
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Type schakelaar
Soort
Automotive
Aantal uitgangen
4
Kwalificatie
AEC-Q100
Verhouding - ingang:uitgang
1:1
Type montage
Opbouwmontage
Uitvoerconfiguratie
Hoge zijde
Apparaatpakket leverancier
PowerSSO-16
Type uitvoer
N-kanaal
Verpakking / doos
Spanning - belasting
4V ~ 28V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
7,5A