PBC17SAAN
Productnummer DigiKey
S1011E-17-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PBC17SAAN
Beschrijving
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 17 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PBC17SAAN Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,120" (3,05mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,450" (11,43mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
3A
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Andere lengte
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Op voorraad: 49824
CONN HEADER VERT 1POS
Op voorraad: 31161
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM