PBC17SACN
Productnummer DigiKey
S1031E-17-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PBC17SACN
Beschrijving
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 17 posities 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lengte contact - stijl
0,320" (8,13mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,650" (16,51mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
3A
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Andere lengte
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Op voorraad: 205
CONN HEADER VERT 1POS
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Op voorraad: 2210
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Op voorraad: 364
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM