PCT1/16AM
Productnummer DigiKey
2388-PCT1/16AM-ND
Fabrikant
Nemco
Productnummer fabrikant
PCT1/16AM
Beschrijving
CAP TANT 1UF 20% 16V 1206
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Gegoten Tantaalcondensators 16 V 1206 (3216 metrisch) 11Ohm @ 100kHz
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
11Ohm @ 100kHz
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
1206 (3216 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,063" (1,60mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
A
Spanning - nominaal
16 V