SCR35018R3KB
Productnummer DigiKey
5025-SCR35018R3KB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SCR35018R3KB
Beschrijving
RX 1 COIL 2 LAYER 8.3UH 2000MA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 spoel, 1 laag 8,3µH Spoelen voor draadloos opladen Ontvanger 160mOhm max.
Categorie
Inductantie
8,3µH
Fabrikant
Superworld Electronics (S) Pte. Ltd.
Tolerantie
±10%
Serie
DC-weerstand (DCR)
160mOhm max.
Verpakking
Zak
Nominale stroom (A)
2A
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Functie
Ontvanger
Grootte / afmetingen
1,38" dia x 0,05" H (35,0mm x 1,2mm)